Nastup si! MENU

Dvojí ocenění perfektní práce pro Safran

 

Safran Cabin CZ byl společností Airbus oceněn jako „Best Performer 2018“ za nejlepší výsledky v rámci všech dodavatelů vybavení kabin letounů. Společnost Airbus odměňuje své nejlepší dodavatele každoročně v průběhu takzvaného „Dne SQIP“.

Joerg Schuler ve funkci Airbus SVP Cabin Procurement zahájil ceremoniál zdůrazněním toho, jak moc se práce Airbusu a jeho dodavatelů podobá přípravě letu, kde všechny akce vyžadují předvídání, reaktivitu a kulturu nulové chyby: "Kvalita není nikdy náhoda, vždy je výsledkem cíleného záměru, velkého úsilí, inteligentního řízení a dovedného provedení; představuje nejlepší výběr z mnoha alternativ."

Zazněla slova uznání na adresu vynikající logistiky a kvalitních dodávek, které byly v uplynulých 16 měsících na 100% včas a dosáhly trvale méně než 0,5 defektu na jednotku.

Velmi dobře vím, kolik úsilí a tvrdé práce je nutné k dosažení takového výsledku, a že to vyžaduje spoustu pečlivého plánování a předvídání, ale také reaktivity a přesnosti. Děkuji všem zaměstnancům za neutuchající vytrvalost, která stojí za úspěchem naší společnosti. Je to úspěch týmové práce,“ uvedl ředitel Safran Cabin CZ Philippe Michel.

Druhé ocenění získali Airbus a Safran společně na AIX Expo 2019 v Hamburku, a to cenu Crystal Cabin Award za řešení prostoru v kabině Lower Deck Module.

V kategorii konceptů pro kabinu letadla zabodovaly moduly zařízení dolní paluby pro cestující spočívají v možnosti rozšíření prostoru například o prostor pro spaní, relaxační místnost, hřiště nebo zasedací prostory. Moduly, které se vejdou do nákladních prostorů letadel, nabízejí cestujícím nové možnosti služeb, zlepšují jejich zážitek z letu a zároveň umožňují leteckým společnostem se zviditelnit a přidat hodnotu svým obchodním letům.

Rádi bychom poděkovali porotě za uznání pro moduly Lower Deck, které přinesou zlepšení zážitků cestujících, a těšíme se na další inovace pro spodní palubu ve spolupráci s Airbusem,“ uvedl Norman Jordan, generální ředitel Safran Cabin.

Cena Crystal Cabin Award je předním mezinárodním oceněním za vynikající výsledky v oblasti inovace interiérů letadel. Letos bylo prezentováno více než 100 konceptů z celého světa v osmi kategoriích.

Zkus tvůrčí, týmovou a čistou práci.

Nastup na palubu Safran Cabin CZ!

© 2024 SAFRAN Cabin CZ s.r.o.
IČ: 26339510
Univerzitní 34, Plzeň – Borská pole
C 13978 vedená u Krajského soudu v Plzni
Politika společnosti
Vytvořeno v Beneš & Michl