Nastup si! MENU

Hledají se studenti, zn. Brno a Plzeň!

 

Mladé talenty a spolupráce se studenty jsou pro ZODIAC velmi důležité, a tak neváháme a navštěvujeme veletrhy pracovních příležitostí po republice. Potkat se nejen s personalistou, ale také s našimi inženýry se v březnu mohou studenti VUT v Brně i ZČU v Plzni.

Ve čtvrtek 15. 3. 2018 se stánek ZODIAC Aerospace zabydlí v prostorách Fakulty strojního inženýrství na adrese Technická 2, a sice během 20. ročníku akce DEN FIREM mezi 10:00 – 15:00 hod. O týden později ve středu 21. 3. od 10:00 do 16:00 hod. nás potkáte na Veletrhu pracovních příležitostí na ZČU v Plzni (kampus Borská pole, budova Fakulty elektrotechnické – vlevo od příchodu od autobusové zastávky; na stánek narazíte hned v přízemí naproti vchodu).

Zájemci si mohou domluvit témata bakalářských i diplomových prací, stáže či odborné praxe, seznámit se s nabídkou i průběhem našeho Trainee Programu. Podrobněji se dozvíte, o jaké absolventy máme zájem, a můžete se osobně přeptat, co obnáší práce do letadel :-)

Jak vypadal náš stánek na loňském ročníku, si prohlédněte tady. Naší kompletní nabídku spolupráce pro studenty, včetně termínů přihlášek na příští Trainee Program, najdete v sekci Pro studenty.

Těšíme se na viděnou na palubě!

Zkus tvůrčí, týmovou a čistou práci.

Nastup na palubu Safran CZ!

© 2023 SAFRAN Cabin CZ s.r.o.
IČ: 26339510
Univerzitní 34, Plzeň – Borská pole
C 13978 vedená u Krajského soudu v Plzni
Politika společnosti
Vytvořeno v Beneš & Michl