Nastup si! MENU

Letečtí fandové míří do Plas a my nebudeme chybět

 

Poslední dubnový víkend si žádný správný aeronaut nenechá ujít výlet do Plas. Na letišti tamního aeroklubu se 29. – 30. 4. koná největší letecká show na západě Čech: Den ve vzduchu s rádiem Kiss Proton!

Největší atrakcí bývá tradičně průlet armádních letounů JAS - 39 Gripen, hned po nich v sobotu uvidíte dopravní letoun ČSA ATR 42 a vystoupení legendárních dvouplošníků CASA Bücker 131 Jungman. Další nádech historie přivane proslulý Lockheed Electra Jana Antonína Bati nebo legendární válečný letoun Spitfire Mk. XVI. Obdivovatele vzdušné akrobacie potěší vystoupení předního českého show pilota a účastníka elitní série Red Bull Air Race Petra Kopfsteina na letounu Extra 330 SC, vítěz závodu elitní série Red Bull Air Race Martin Šonka na letounu Extra 300 SR nebo světoznámá akrobatická letka The Flying Bulls Aerobatic Team ve čtyřech strojích XA-42. Chybět samozřejmě nesmí ani oblíbený hromadný výsadek parašutistů.

Pokud by vás létající stroje a jejich piloti a konstruktéři nadchli natolik, že budete chtít posílit řady zaměstnanců dělajících interiéry do letadel, přímo na místě se můžete potkat s několika z nich u stánku Zodiac Aerospace. Nejen že vám ochotně vysvětlí, co výroba leteckých interiérů obnáší, ale v případě zájmu s vámi za pomoci sličných letušek rovnou vyplní kontaktní formulář, na základě kterého se uchazečům ozve náborový specialista. Stavět se můžete samozřejmě i jen na kus řeči, pro děti budeme mít přichystané balonky a zábavné soutěže.

Co všechno v Plasích o příštím víkendu můžete zažít, se dozvíte na webu akce.

Tak na viděnou ve vzduchu!

Zkus tvůrčí, týmovou a čistou práci.

Nastup na palubu Safran CZ!

© 2020 SAFRAN Cabin CZ s.r.o.
Univerzitní 34, Plzeň – Borská pole
Politika společnosti
+420 377 664 209
prace@delamedoletadel.cz
Vytvořeno v Beneš & Michl