Nastup si! MENU

Osm běžců reprezentovalo ZODIAC na RUN Praha Plzeň

 

Štafetový závod RUN Praha – Plzeň, jehož byl ZODIAC Aerospace generálním partnerem, nadchl všechny sportovní i rekreační běžce. Naši firmu reprezentovalo osm statečných, kteří se přihlásili do kategorie FUN MIX a celkových 100 km zaběhli v čase 08:22:34.6. Celkem se závodu zúčastnilo 47 týmů.

Jedním z běžců byl i konstruktér Martin Miletínský, který měl tu čest absolvovat dva úseky. Závod byl totiž rozdělený do 10 částí po 8 - 12 km, a tak z 8členného týmu museli dva dobrovolníci vystartovat dvakrát. Protože ale celá trasa vedla krásnou krajinou, nijak mu to nevadilo: „Zážitek super. Mě osobně běhání hodně chytlo, je to skvělý ventil. Sice nemám moc závodů za sebou, ale tento se mi líbil. Už dlouho mi vrtalo hlavou, jak bych zaběhl půlmaraton, a na těchto 19 km jsem si to vyzkoušel nanečisto...

 

Zodiac tým neměl na rozdíl od jiných závodů, kterých se firma účastní (Vltava Run, Gigathlon) moc času na společné tréninky. „Chválím firmu, že sponzorovala akci tohoto typu. A doufám, že příště se nejen přihlásí víc kolegů, ale také že se domluvíme víc dopředu a využijeme potenciál, který ve všech je!“, uzavírá Martin Miletínský.

100km běhu RUN PRAHA PLZEŇ se zúčastnili:

Úsek č.1: Dušan Soukup (Kvalita) 
Úsek č.2: Míša Dolejšová (Konstrukce) 
Úsek č.3: Martin Kohout (Konstrukce) 
Úsek č.4: Dušan Soukup (Kvalita) 
Úsek č.5: Vláďa Nevoral (Konstrukce) 
Úsek č.6: Lukáš Bek (Konstrukce) 
Úsek č.7: Martin Miletinský (Konstrukce) 
Úsek č.8: Martin Miletinský (Konstrukce) 
Úsek č.9: Pavel Reiter (After sales) 
Úsek č.10: Jan Kýček (Konstrukce) 

Zkus tvůrčí, týmovou a čistou práci.

Nastup na palubu Safran CZ!

© 2023 SAFRAN Cabin CZ s.r.o.
IČ: 26339510
Univerzitní 34, Plzeň – Borská pole
C 13978 vedená u Krajského soudu v Plzni
Politika společnosti
Vytvořeno v Beneš & Michl