Nastup si! MENU

Stěhujeme se do nových kanceláří! A je na co se těšit…

 

„Miluju čmuch nových budov…“

 „Konečně si aspoň uklidím na stole.“

„Tyjo, super stůl! Jak se to ovládá? To bude chtít manuál!“

S takovými pocity si zhruba osm desítek našich zaměstnanců v pondělí 14.8. dopoledne poprvé prošlo a prohlédlo zbrusu novou budovu Zodiac Galleys Europe, kam se již přestěhovala část výroby a postupně se do horních pater přesune také kompletní oddělení Engineeringu a Program Managementu.

V nových kancelářích je čeká moderní plně klimatizované a ventilované pracoviště s polohovatelnými stoly, umožňujícími práci v sedě i ve stoje, pohodlnými ergonomickými židlemi, kuchyňka s barovým sezením, šatna, prostorné zasedačky i několik menších místností pro individuální jednání. Velkou pozornost nových „obyvatel“ budila od pohledu útulná antihluková kabina, v které si člověk po usazení připadá ihned odtržený od okolního světa a může si v klidu uspořádat myšlenky či se na pár minut zrelaxovat.  Novinkou jsou také různě rozmístěné sedací boxy, kde se dá nerušeně probírat, co by si jindy kolegové posílali mailem nebo řešili vestoje na chodbě.

Určitě příjemnou změnou jsou výškově nastavitelné stoly, zvlášť pro zaměstnance, kteří celou dobu tráví u počítače a od sezení je často bolí záda nebo za krkem. Nový nábytek jsme několik měsíců testovali ve starých kancelářích a zatím jsme s ním velmi spokojení, uvidíme jak se osvědčí tady ve větším měřítku,“ prozrazuje Petr Sedláček. „Design nových prostor jsme řešili zhruba dva roky, není to vybírané jen z nějakého katalogu od stolu. Inspiraci jsme hledali u podobně velkých firem v Praze a dá se bezesporu říct, že díky promyšlenému konceptu a detailním přípravám máme nejmodernější kanceláře v Plzni,“ shrnuje Petr Sedláček (CORE Engineering Manager).

Celkem tu ve dvou patrech najde nové zázemí 148 zaměstnanců, ale kapacita je pro 168 lidí. Po jejich přestěhování projdou rekonstrukcí i původní kanceláře, které zaplní jiná firemní oddělení. Firma ZGE totiž během letošního roku nabrala nebo plánuje přijmout několik desítek nových kolegů.

Zkus tvůrčí, týmovou a čistou práci.

Nastup na palubu Safran Cabin CZ!

© 2024 SAFRAN Cabin CZ s.r.o.
IČ: 26339510
Univerzitní 34, Plzeň – Borská pole
C 13978 vedená u Krajského soudu v Plzni
Politika společnosti
Vytvořeno v Beneš & Michl