Nastup si! MENU

Jen rok a půl po první tisícovce slavíme vyrobení 2000. palubní kuchyňky pro letoun A320

 

Přesně 30. ledna 2018 opustila výrobní halu v pořadí dvoutisícátá „galina“, jak se v Zodiac Galleys Europe familiérně přezdívá palubním kuchyňkám.

Obrovský nárůst výroby do letounů typu A320 a poptávku aerolinek po flexibilitě stály na začátku spolupráce Airbusu a Zodiac Galleys Europe, kteří uvedli společně program ACP (Advanced Customization Policy) palubních kuchyněk v roce 2011.

V rámci programu ACP se pro výrobu kuchyněk používá extrémně lehký kompozitní materiál, čímž se šetří nejen na nákladech, ale i palivu. Každá kuchyňka je sestavena z předem certifikovaných základních stavebních dílů, které jsou virtuálně sestaveny týmem inženýrů a pak plně certifikovány před výrobou a odesláním do Airbusu.

Kuchyňky se většinou instalují do přední a zadní části letadla a jsou doplněny vozíčky a dalšími spotřebiči, jako jsou trouby, ohřívače vody, kávovary a chladící systém využívaný k přípravě jídel. Jejich životnost je desetiletí intenzivního používání. Naše ACP kuchyňky již nalétaly více než 30 miliónů kilometrů v letounech A320, pro zhruba 100 aerolinek na všech kontinentech!

Zkus tvůrčí, týmovou a čistou práci.

Nastup na palubu Safran CZ!

© 2023 SAFRAN Cabin CZ s.r.o.
IČ: 26339510
Univerzitní 34, Plzeň – Borská pole
C 13978 vedená u Krajského soudu v Plzni
Politika společnosti
Vytvořeno v Beneš & Michl