Nastup si! MENU

Nové video zve na palubu Zodiac Aerospace

 

Dámy a pánové, mluví k vám kapitán. Počasí je dnes skvělé a my nabíráme! Vyberte si nejlepší místo.“ Originálním palubním hlášením končí zhruba tříminutové video, kterým se prezentuje společnost Zodiac Aerospace lidem, kteří hledají zajímavější práci. Za zmínku stojí herecké obsazení: účinkují v něm totiž samotní zaměstnanci, kteří si s divákem povídají o tom, co a jak dělají a čím je pro ně práce v letectví povznášející :)

Michal Hacker, Group Leader Core Engineering, ZODIAC GALLEYS EUROPE

Práce v konstrukci není jen o tom, že sedím za 3D softwarem, ale že to, co se u nás v engineeringu vytvoří, dostanu pak taky do ruky a můžu si ověřit, co jsem udělal, a být na to svým způsobem hrdý,“ říká Group Leader Core Engineering Michal Hacker. „Není to určitě nic, kde by se měl člověk nudit. Je to hodně zajímavá práce a taky velice důležitá.


"Ta práce mě svým způsobem naplňuje a baví mě. Není to strojová výroba. Když to řeknu velice nadneseně, my tady děláme truhlářskou výrobu se strojnickými tolerancemi,“ popisuje David Černý, Incoming Inspection Leader. Jeho kolega Jakub Kišš, Production Manager, se smíchem dodává: „Není to o tom, že když nebude fungovat kuchyňka, tak přestanou běžet motory. Ale jakákoliv neočekávaná závada na jakémkoliv zařízení bude mít za následek to, že letadlo bude muset nouzově přistát.“ 

David Černý, Incoming Inspection Leader, ZODIAC GALLEYS EUROPE


Není to stereotypní, pokaždý je to trošku jiný a lidi se pořád na těch projektech točí,“ doplňuje David Černý další z výhod. „Pro člověka, který touží vzdělávat se a získávat nové a nové informace, je to to pravé.“


Tereza Zubrová, Tech Pub Engineer, ZODIAC GALLEYS EUROPE

Tereza Zubrová, Tech Pub Engineer, se svěřuje: „Děláme nejenom kuchyně ale i postele a skříně pro letušky. Je pravda, že už jsem se těšila několikrát až poletím, že půjdu a nakouknu, jak to vypadá přímo namontované v letadle.“


Za netradiční angažmá patří všem ambasadorům velký dík: „Všichni čtyři si nejen dokázali najít čas, ale skvěle reagovali na témata a podpořili přirozený styl videa,” tvrdí Ondřej Rudolf, který má na starosti strategii kampaně Děláme do letadel. „Hercům“ nepsal žádné dialogy, ani jedna věta nebyla předem určená, nebo doporučená.

Bylo jasně vidět, že je jejich práce doopravdy baví, když o ní dokáží tak poutavě vyprávět. Bez nich by takové video neexistovalo,“ dodává Petr Prokeš, který film produkoval, režíroval a stál za scénářem i samotným střihem. Video má tři části - letectví, práce v Zodiac Aerospace a perspektiva. Z nich byly vytvořeny kratší, zhruba minutové verze pro sociální sítě. Vidět je můžete na Facebooku Děláme do letadel.

Poděkování si zaslouží i ostatní zaměstnanci ve výrobě, kteří se natáčením nenechali vyvést z míry a stali se dobrovolným komparsem!

Zkus tvůrčí, týmovou a čistou práci.

Nastup na palubu Safran CZ!

© 2021 SAFRAN Cabin CZ s.r.o.
Univerzitní 34, Plzeň – Borská pole
Politika společnosti
Vytvořeno v Beneš & Michl