Nastup si! MENU

Práci si bereme na triko

 

Že někdo svou prací žije, poznáte různě. Zatímco někteří mají práci na háku, ti, co dělají do letadel, jí mají na triku :-)

A to ne jen tak na ledajakých. Nová firemní trička se chlubí sedmi leteckými designy: s dvojsmyslným „Stoupáme vzhůru“, jiný je AIRBOSS, další vyzývá k následování nebo lehkému myšlení… Jeden z motivů navrhl přímo jeden z našich zaměstnanců. Jeho „Remove before flight“ patří mezi nejoblíbenější vzory, jak potvrzuje Martin Miletínský.

Ten si vybral trička dokonce dvě - kromě REMOVE BEFORE FLIGHT z recese ještě druhé s letounem mířícím z oblasti podbřišku vzhůru. „Nevěřil jsem, že to vážně někdo vytiskne. Ale nosit ho budu, rozhodně na firemní akce! Už jsem v něm i jel autobusem, ale nikdo se nijak zvlášť nepodivoval. Ono se dá i zastrkat do kalhot a pak vám vykujuje jenom ten kokpit. Právě tu univerzálnost trička si na něm chválím. Ještě jsme s kolegy vymysleli, že by to chtělo i dámskou variantu s papírovým lítacím drakem, který bude odkazovat na počátky letectví,“ plánuje konstruktér Martin.


 

 


Také personalista Jiří Hrabák si vybral tematický motiv: “Jako náboráře mě  zaujalo tričko s "hejnem letadel" a nápisem "Follow me", které vystihuje neustálý pohyb kupředu a jasné směrování, což je pro naši práci charakteristické.”


Chcete se také obléknout do aerospace? Tahle trička nejsou jen pro zaměstnance Zodiac Galleys Europe, objednávat můžete na fanshop.delamedoletadel.cz 

 

     

Zkus tvůrčí, týmovou a čistou práci.

Nastup na palubu Safran Cabin CZ!

© 2024 SAFRAN Cabin CZ s.r.o.
IČ: 26339510
Univerzitní 34, Plzeň – Borská pole
C 13978 vedená u Krajského soudu v Plzni
Politika společnosti
Vytvořeno v Beneš & Michl