Nastup si! MENU

Safran se prezentuje na veletrzích pracovních příležitostí

 

Právě končíte školu a nevíte, kam dál? Nebo se jen rozhlížíte po nové práci? Pak určitě zavítejte na veletrhy pracovních příležitostí!

Jsou ideálním místem, kde získáte přehled o možnostech na pracovním trhu v různých oborech. Na veletrzích obvykle prezentují firmy nejen z blízkého okolí. Můžete se ptát přímo personalistů na našem stánku, jaké máme pracovní podmínky, firemní benefity a na cokoliv, co vás zajímá ohledně vašeho budoucího uplatnění.

Safran Cabin CZ můžete letos na jaře potkat na dvou veletrzích, a to v Brně a Plzni.

9. 3. 2023 náš stánek najdete na kariérním veletrhu Den firem v Brně. Chceme místním studentům nabídnout a osobně s nimi probrat možnosti spolupráce třeba na diplomové práci. Prezentujeme zde už poněkolikáté a velice se těšíme na nové kontakty, které tu navážeme. Od 10 do 16 hodin nás navštivte v prostorách Fakulty strojního inženýrství.

Veletrh pracovních příležitostí při ZČU v Plzni se koná 15. 3. 2023 od 10 do 16 hodin v budovách FEL, FST a FAV v kampusu ZČU na Borech, takže vlastně nedaleko naší plzeňské pobočky Safran. Nabízíme i oblíbené trainee programy, ze školy k nám byste to pak měli opravdu jen kousek.

Přijďte se podívat a rozjeďte tak svoji kariéru v oboru letectví. Je to jiná liga!

Zkus tvůrčí, týmovou a čistou práci.

Nastup na palubu Safran Cabin CZ!

© 2024 SAFRAN Cabin CZ s.r.o.
IČ: 26339510
Univerzitní 34, Plzeň – Borská pole
C 13978 vedená u Krajského soudu v Plzni
Politika společnosti
Vytvořeno v Beneš & Michl