Nastup si! MENU

Přijďte se podívat, co se dělá do letadel

 

Co všechno obnáší výroba kuchyněk do Airbusu? Kolik taková „galley“ vydrží, co musí splňovat za parametry, z jakého je materiálu, v kolika krocích se kompletuje? A jak se vlastně stalo, že tady v Plzni vyrábíme zázemí do letadel světové špičky?

Pokud byste rádi znali odpovědi, není nic jednoduššího, než se přijít podívat k nám do výroby na Borských polích, kde děláme kuchyňky a odpočinkové zázemí pro téměř všechny světové aerolinky využívající flotilu letadel Airbus 320. Vezmeme vás do výrobní haly, uvidíte jednotlivé kroky procesu, v zasedací místnosti, kde se schází vedení firmy s obchodními partnery, vám ukážeme zajímavá videa.
Seznámíte se s historií naší firmy, třetí největší a vůbec nejstarší na světě v oboru aviatiky s více než 100 lety zkušeností v oboru. Na vlastní oči se přesvědčíte, že v Zodiacu neběží otravná pásová výroba, ale děláme vždy na několika zakázkových “monumentech”, jak říkáme konstrukci kuchyňky. Provedou vás přímo naši zaměstnanci, kterých se můžete ptát na věci, které vás zajímají.

Bezplatná prohlídka trvá zhruba 60 minut a je určena nejen zájemcům o zaměstnání, ale všem leteckým fandům a technickým nadšencům. Hlásit se můžou i školy! Maximální kapacita jedné prohlídky je 10 osob, při větším zájmu bude skupinka rozdělena na více částí.

Další prohlídky nás čekají 14.8., 18.9. a 16.10., startujeme vždy v 9:00 a 15:00. 

A co pro to máte udělat? Stačí napsat mail na prohlidka@delamedoletadel.cz.

Těšíme se na vás!

Zkus tvůrčí, týmovou a čistou práci.

Nastup na palubu Safran Cabin CZ!

© 2024 SAFRAN Cabin CZ s.r.o.
IČ: 26339510
Univerzitní 34, Plzeň – Borská pole
C 13978 vedená u Krajského soudu v Plzni
Politika společnosti
Vytvořeno v Beneš & Michl