Nastup si! MENU

Přijďte se podívat, co se dělá do letadel

 

Co všechno obnáší výroba kuchyněk do Airbusu? Kolik taková „galley“ vydrží, co musí splňovat za parametry, z jakého je materiálu, v kolika krocích se kompletuje? A jak se vlastně stalo, že tady v Plzni vyrábíme zázemí do letadel světové špičky?

Pokud byste rádi znali odpovědi, není nic jednoduššího, než se přijít podívat k nám do výroby na Borských polích, kde děláme kuchyňky a odpočinkové zázemí pro téměř všechny světové aerolinky využívající flotilu letadel Airbus 320. Vezmeme vás do výrobní haly, uvidíte jednotlivé kroky procesu, v zasedací místnosti, kde se schází vedení firmy s obchodními partnery, vám ukážeme zajímavá videa.
Seznámíte se s historií naší firmy, třetí největší a vůbec nejstarší na světě v oboru aviatiky s více než 100 lety zkušeností v oboru. Na vlastní oči se přesvědčíte, že v Zodiacu neběží otravná pásová výroba, ale děláme vždy na několika zakázkových “monumentech”, jak říkáme konstrukci kuchyňky. Provedou vás přímo naši zaměstnanci, kterých se můžete ptát na věci, které vás zajímají.

Bezplatná prohlídka trvá zhruba 60 minut a je určena nejen zájemcům o zaměstnání, ale všem leteckým fandům a technickým nadšencům. Hlásit se můžou i školy! Maximální kapacita jedné prohlídky je 10 osob, při větším zájmu bude skupinka rozdělena na více částí.

První prohlídka nás čeká ve čtvrtek 29.11.2018, startujeme v 9:00 nebo 15:00 hodin.

A co pro to máte udělat? Stačí napsat mail na prohlidka@delamedoletadel.cz nebo zavolat na 731 128 628.

Těšíme se na vás!

Zkus tvůrčí, týmovou a čistou práci.

Nastup na palubu Zodiac Aerospace!

© 2017 ZODIAC GALLEYS EUROPE S.R.O.
Univerzitní 34, Plzeň – Borská pole
+420 377 664 209
prace@delamedoletadel.cz
Vytvořeno v Beneš & Michl