Nastup si! MENU

Zaujal Trainee Program, možnosti brigády i vedení diplomek

 

První jarní den využily tisíce studentů a absolventů k návštěvě Veletrhu pracovních příležitostí na ZČU v Plzni, kde si mezi 170 firmami vybírali své budoucí zaměstnavatele, vedoucí diplomových prací nebo místa pro stáž. A protože nám na mladých talentech záleží, nemohli jsme u toho chybět!

Na stánek Zodiac Aerospace narazili návštěvníci hned proti vchodu do budovy elektrotechnické fakulty, kde je přivítaly naše letušky, oslovovaly zájemce a sbíraly kontakty. Na místě byli také lidé přímo z firmy: personalistka Lucie Urbanová za celý den zodpověděla odhadem sedm desítek dotazů ohledně nástupních podmínek, pracovní náplně či firemních benefitů; inženýr Petr Sedláček se věnoval spíše technickým otázkám ohledně výroby a kompletace leteckých kuchyněk, vývoje a inovací či konstruování. Jako vedoucí Trainee Programu zval také studenty k zapojení do příštího ročníku a popisoval zájemcům jeho průběh.

Akci hodnotím určitě pozitivně, bylo to přínosné a myslím, že i pro studenty zajímavé. Na nás teď bude, abychom se všem zájemcům ozvali zpátky a individuálně s nimi probrali, co jim můžeme nabídnout,“ říká personalistka Lucie Urbanová.

Zajímá vás, co studentům nabízíme? Podívejte se do sekce Pro studenty.

Zkus tvůrčí, týmovou a čistou práci.

Nastup na palubu Safran Cabin CZ!

© 2024 SAFRAN Cabin CZ s.r.o.
IČ: 26339510
Univerzitní 34, Plzeň – Borská pole
C 13978 vedená u Krajského soudu v Plzni
Politika společnosti
Vytvořeno v Beneš & Michl