Nastup si! MENU

Únor a březen ve znamení veletrhů práce

 

Pro mnoho studentů posledních ročníků je letní semester časem, kdy začínají přemýšlet o své budoucí kariéře, a to je důvod, proč mnoho škol pořádá veletrhy práce.

Tyto veletrhy však nejsou určeny pouze pro studenty posledních ročníků. Po firmě, kde by bylo možné zpracovat bakalářskou či diplomovou práci, se poohlížejí i studenti z jiných ročníků.

První takovou akcí byl Kariérní jarmark VOŠ a SPŠE Plzeň. 8. února se v budově školy představilo více než 50 firem a institucí z Plzně a okolí. O náš stánek Safran Cabin CZ byl velký zájem. Studentům jsme představili především práci našich konstruktérů a produkty, které vyrábíme.

7. března jsme se vydali na opačný konec republiky. Stejně jako v minulých letech jsme prezentovali na Dni firem VUT v Brně. Se studenty jsme probírali především možnosti spolupráce na bakalářské či diplomové práci.

O dva týdny později, 20. března, nás čekal Veletrh pracovních příležitostí při ZČU v Plzni. Vzhledem ke vzdálenosti od naší firmy, aneb co by kamenem dohodil, jsme tu opět nemohli chybět. V prostorách Fakulty strojní mohli návštěvníci vidět nejen náš stánek, ale naživo také náš šatní modul do letadel Airbus. A co studenty nejvíce zajímalo? Možnosti práce při studiu a Trainee Program.

Děkujeme všem, kdo k našemu stánku Safran Cabin CZ zavítali. Kdo neměl příležitost se akcí zúčastnit, má možnost si prohlédnout naši fotogalerii a přesvědčit se, jak se nám na veletrzích práce dařilo.

Sledujte aktuality nejen na našem webu, ale i na sociálních sítích Facebook, Instagram či LinkedIn, a nic vám neunikne.

Zkus tvůrčí, týmovou a čistou práci.

Nastup na palubu Safran Cabin CZ!

© 2024 SAFRAN Cabin CZ s.r.o.
IČ: 26339510
Univerzitní 34, Plzeň – Borská pole
C 13978 vedená u Krajského soudu v Plzni
Politika společnosti
Vytvořeno v Beneš & Michl