Nastup si! MENU

Zájem studentů o práci během školy roste. Co je láká na práci v aerospace?

 

Velký zájem hlavně od studentů elektrotechnických a strojních oborů zaznamenal stánek společnosti Zodiac Aerospace na 22. Veletrhu pracovních příležitostí při ZČU v Plzni. Plné ruce práce měli náboroví specialisté i letušky s tablety, kam vyplňovaly údaje zájemců o zaměstnání či odbornou stáž.

Za celý den jsme mluvili s desítkami studentů, které láká práce v leteckém průmyslu. Výhodou zaměstnání u nás je, že hlavní kvalifikací je zájem o obor a chuť se rozvíjet. Uchazeči nemusí kromě technického vzdělání splnit žádná obtížná kritéria nebo mít určité speciální dovednosti. Jsme schopni vyškolit si absolventy bez praxe, vítáme také zájemce o studentské praxe během prázdnin a nabízíme i komplexní roční rozvojový program, díky kterému sami zjistí, která pozice ve firmě pro ně bude ta pravá,“ shrnuje recruiter společnosti Zodiac Galleys Europe Jiří Hrabák a dodává: „Po nových talentech se poohlížíme prakticky neustále, hledáme především technicky zaměřené nadšence. Ale nárazově přijímáme také absolventy ekonomických či humanitních směrů do oddělení nákupu, zákaznického servisu a podobně.“

Zaujala mě možnost přihlásit si u Zodiac Aerospace téma na diplomku. Zajímám se o vývojové inovace a tady jsem během chvíle rozhovoru s profíky z firmy našel hned několik témat, na kterých bych u nich mohl pracovat,“ svěřil se jeden z uchazečů, který odcházel od prezentačního stánku s vizitkou a letáčkem poskládaným do papírového letounu.

Podrobnosti o možnostech zapojení pro studenty

Zkus tvůrčí, týmovou a čistou práci.

Nastup na palubu Safran Cabin CZ!

© 2024 SAFRAN Cabin CZ s.r.o.
IČ: 26339510
Univerzitní 34, Plzeň – Borská pole
C 13978 vedená u Krajského soudu v Plzni
Politika společnosti
Vytvořeno v Beneš & Michl