Nastup si! MENU

Značky Safran a Zodiac Aerospace se propojily v třetí největší leteckou společnost na světě

 

Díky spojení se silnou mezinárodní skupinou Safran mění výrobní závod Zodiac Galleys Europe s.r.o. od 4. března 2019 oficiálně svůj název na Safran Cabin CZ s.r.o. Plzeň se stane součástí celosvětového rozvoje inovací v leteckém průmyslu a respektovaným partnerem v rámci velké společnosti.

Safran Group je globální hi-tech skupina působící v leteckém, obranném a kosmickém průmyslu, která aktuálně zaměstnává více než 90 000 lidí po celém světě. Cílem integrace bylo posílení a doplnění aktivit našich firem. Propojením získávají Safran a Zodiac Aerospace to nejlepší z obou společností. Zodiac Aerospace vstupuje do skupiny s pevnými a zdravými základy a dlouhodobou strategií. S sebou přinášíme hlubokou znalost prostředí leteckého průmyslu, obchodních cyklů i reálné zkušenosti z výroby v oblastech, kde Safran dosud zastoupený nebyl,” popisuje výhody akvizice ředitel Zodiac Galleys Europe Philippe Michel.

Obě společnosti jsou mladé - téměř polovina zaměstnanců společností Safran i Zodiac Aerospace je služebně mladší pěti let, a přitom mají bohaté zkušenosti. Zodiac Aerospace je ve skutečnosti nejstarší leteckou firmou na světě. Plzeňská divize je zároveň dlouhodobě nejvýkonnější jednotkou v rámci celé Evropy a po spojení se Safranem pomůže podpořit některé procesy ve zbytku světa!

Safran Cabin CZ se stane silným členem skupiny, která může těžit z našeho know-how, naší polohy i vyváženého rozložení inženýrských a výrobních aktivit. Naopak naši zaměstnanci získají díky propojení lepší příležitosti k rozvoji. Pro Safran mají klíčový význam investice do inovací a technologického pokroku, důraz je kladen na trénink a know how, špičkové standardy,” doplňuje Philippe Michel.

Se Safranem přichází spousta nových zajímavých projektů. Jednou z novinek bude například vývoj odpočinkových místností pro cestující (dosud jsme vyráběli moduly převážně pro posádku). Jisté je pokračování spolupráce se špičkou v letecké dopravě, společností Airbus.

Jak Safran, tak i Zodiac Aerospace napsaly některé z nejkrásnějších stránek dlouhé historie letectví, která přesahuje století. Nyní do této společné historie vstupuje i Plzeň. Máme na to, abychom ze změny vytěžili to nejlepší!

Zkus tvůrčí, týmovou a čistou práci.

Nastup na palubu Safran CZ!

© 2023 SAFRAN Cabin CZ s.r.o.
IČ: 26339510
Univerzitní 34, Plzeň – Borská pole
C 13978 vedená u Krajského soudu v Plzni
Politika společnosti
Vytvořeno v Beneš & Michl