Nastup si! MENU

Zodiac Aerospace se stal hrdým partnerem festivalu Bonjour Plzeň!

 

Nejen letectvím a sportem žije Zodiac Aerospace. Firma podporuje také kulturní dění a jazykové vzdělávání svých zaměstnanců! Od pondělí 30. října do neděle 12. listopadu 2017 se v Plzni koná 25. ročník festivalu frankofonní kultury Bonjour Plzeň, organizovaný Francouzskou Aliancí (Alliance Française) a podpořený naší společností.

Díky partnerství mají zaměstnanci společnosti Zodiac Aerospace možnost využít slevu v rámci festivalového programu a získat vstupenky za stejnou cenu jako členové AF. Pro využití této slevy stačí předložit kartu zaměstnance při nákupu lístků. Současně mohou zaměstnanci ZA získat slevu na kurzy francouštiny ve výši 25 %.

Podrobný program Bonjour Plzeň najdete na webu Alliance Française. Láká na koncerty, taneční vystoupení a výstavy, kouzla a pohádky pro děti, hudbu, francouzskou gastronomii i kuchařské kurzy.

Slavnostního zahájení festivalu se zúčastnil i francouzský velvyslanec v ČR Roland Galharague (na snímku vlevo), který prohlásil: „Těší mne, že v Plzeňském kraji působí kolem patnácti francouzských firem s více než dvěma a půl tisíci pracovníky. Jsou to firmy z různých oblastí: nabízejí služby, nebo se zabývají průmyslovou výrobou na vysoké technické úrovni. Například v Plzni sídlí firma, která vyrábí interiéry do letadel Airbus. Jsou to tedy velmi různorodé a významné podniky, které jsou v regionu stabilně usazeny a dále v něm investují.

Zkus tvůrčí, týmovou a čistou práci.

Nastup na palubu Safran Cabin CZ!

© 2024 SAFRAN Cabin CZ s.r.o.
IČ: 26339510
Univerzitní 34, Plzeň – Borská pole
C 13978 vedená u Krajského soudu v Plzni
Politika společnosti
Vytvořeno v Beneš & Michl