Nastup si! MENU

Do práce na vlastní pohon

 

Květnová výzva Do práce na kole láká letos již potřinácté k využívání jiných dopravních prostředků než aut či autobusů. Naši zaměstnanci jsou toho součástí a mimo jiné se účastní také vnitrofiremní soutěže „Safran výkonnost týmů”.

Safran Cabin je i letos mezi tisíci firem, které se zapojily do květnové výzvy Do práce na kole. Do projektu podporujícího všechny možné formy bezmotorové dopravy máme přihlášeno 126 nadšených zaměstnanců, kteří se do práce dopravují na kolech, koloběžkách, skateboardech, kolečkových bruslích či během a chůzí. Startovné poté hradíme jako zaměstnavatel za všechny zúčastněné. 

„Nejde nám o počty kilometrů, ale celkově o změnu pohledu na dopravu ve městech a naše vlastní dopravní návyky. Cílem výzvy je zamyslet se nad tím, jak náš každodenní výběr dopravního prostředku ovlivňuje nejen naši fyzickou i psychickou kondici, ale i kvalitu ovzduší, přírodu celkově a náš společný veřejný prostor,“ říká koordinátorka výzvy Dominika Lenthárová ze spolku AutoMat.

Kromě oficiálně vyhlášených soutěží Týmová pravidelnost" a Zelené kilometry je stejně jako v minulém roce vyhlášena firemní soutěž Safran výkonnost týmů“, ve které se měří průměrný počet ujetých kilometrů na jednoho účastníka týmu.

A proč se naši zaměstnanci celorepublikové akce účastní?

  • Zlepšují si kondici, spalují kalorie, podpoří fyzičku a psychickou pohodu. A to nikdy není od věci.
  • Pomáhají přírodě, snižují emise CO2, přispívají k lepšímu životnímu prostředí ve městě. Je to přece náš společný prostor, kde žijeme.
  • Vyhrají zajímavé ceny, ušetří za pohonné hmoty a objeví své město z trochu jiné perspektivy.
  • Užijí si zábavu s kolegy a vzájemně se lépe poznají. Třeba na nějaké společné akci.

Loni v systému naskákalo 6,3 milionů společně šetrně překonaných kilometrů, a tedy přes 800 tun ušetřeného CO2 ve srovnání se stejnými cestami vykonanými autem. Pořadatelé věří, že letos se loňský rekord podaří ještě překonat. A to i díky nám v Safran Cabin CZ.

Zkus tvůrčí, týmovou a čistou práci.

Nastup na palubu Safran Cabin CZ!

© 2024 SAFRAN Cabin CZ s.r.o.
IČ: 26339510
Univerzitní 34, Plzeň – Borská pole
C 13978 vedená u Krajského soudu v Plzni
Politika společnosti
Vytvořeno v Beneš & Michl