Nastup si! MENU

Kam o víkendu? Na veletrh bezpilotních letadel!

 

Jsou tu nějací příznivci bezpilotního létání? Nenechte si ujít DronFest 2017 – unikátní festival v západních Čechách, který se odehrává v pátek a sobotu 2. a 3. června v areálu DEPO2015 v Presslově ulici v Plzni. Náš tým letušek tam nesmí chybět! 

Po celé dva dny budou ke zhlédnutí stroje těch nejznámějších výrobců dronů. Dozvíte se celou řadu zajímavostí, například o využití bezpilotních letadel pro policii, hasiče nebo třeba zemědělce. Zjistíte, jaké je to pilotovat dron a jak se člověk může stát pilotem, nebo něco o pravidlech a bezpečném použití bezpilotních letadel. Nebude chybět ani zábavný program pro děti. Velkým lákadlem jsou pro návštěvníky atraktivní ukázky létání s drony, navíc se můžete těšit na exhibiční závod špičkových pilotů.

Součástí programu DronFestu 2017 bude veletrh bezpilotních letadel, na kterém se představí desítky společností. K vidění budou stroje těch nejznámějších výrobců dronů – DJI, Gryphon Dynamics, Robodrone Industry, Flydeo, Flyability Gimbal, Telink, Jamcopters a další. Můžete si drony osahat, zeptat se na to, co vás zajímá, vystavovatelé se vám budou rádi věnovat.

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost seznámit se s technologií budoucnosti. Vstupné na akci je zdarma!

Detailní program najdete na webu akce

Zkus tvůrčí, týmovou a čistou práci.

Nastup na palubu Safran Cabin CZ!

© 2024 SAFRAN Cabin CZ s.r.o.
IČ: 26339510
Univerzitní 34, Plzeň – Borská pole
C 13978 vedená u Krajského soudu v Plzni
Politika společnosti
Vytvořeno v Beneš & Michl