Nastup si! MENU

Montér leteckých interiérů - jak to u nás v Safranu chodí?

 

Před samotným nástupem do provozu na pozici montéra leteckých interiérů tě čeká manuální zkouška zručnosti, kde si ověříme tvoje praktické dovednosti a základní znalost technické dokumentace, která je pro práci u nás neméně důležitá. Následně tě čeká pohovor s jedním z našich personalistů, který ti představí naši firmu a tvoji budoucí práci. Dostaneš samozřejmě i prostor pro dotazy. Následně se domluvíme na platových podmínkách a už nic nebrání tvému nástupu k nám do týmu Safranu. 

První den v Safranu začíná školením BOZP a postupy určené Safranem a leteckými společnostmi. Individuálně tě zaškolíme v našem týdenním training programu, ve kterém se naučíš základní manuální dovednosti potřebné pro práci montéra leteckých interiérů, a osaháš si materiály, se kterými budeš pracovat. Po zaškolení se dostaneš s trenérem do výrobního procesu, kde na tebe bude 5 - 6 týdnů dohlížet, než začneš pracovat úplně samostatně. Není třeba se ničeho bát, vše se naučíš pod dozorem našich nejlepších lidí.

Jak bude probíhat tvůj den jako montéra leteckých interiérů?

Ráno projdeš vrátnicí, vejdeš do budovy a jdeš si označit příchod na terminálu. Ať o tobě víme, že jsi dorazil. V šatně se převlékneš a připravíš na pracovní proces. Můžeš navštívit kantýnu, dát si kávu a jiné občerstvení. Pak vyrazíš na svoje pracoviště a zjistíš, co tě čeká na daný den za práci. Haly jsou čisté a klimatizované, což oceníš hlavně přes léto. Jelikož děláme na dvě směny, prohlédneš si práci, kterou dělala protisměna, a zjistíš, jestli můžeš pokračovat nebo se naskytl nějaký problém. Píchneš si danou práci na projektu a začínáš pracovat. Práce je různorodá – chvíli spíš truhlařina, chvíli zámečničina, pak zkoušíš všemožné součástky, aby pasovaly tak, jak mají, splňovaly normy a aby to vypadalo celé dobře. Vrtáš, šroubuješ, ladíš a upravuješ. Pokud se ti naskytnou nějaké časové rezervy můžeš po konzultaci s teamleaderem vypomoct parťákovi, případně si opravit svoje projekty, které už prošly výstupní kontrolou a byla zjištěna nějaká závada nebo nedokonalost. Vše musí být pro zákazníka perfektní od A do Z. Přibližně v polovině směny je pauza na jídlo nebo občerstvení, ale můžeš se jen protáhnout nebo zajít na kuřárnu. K dispozici ti je nově zrekonstruovaná kantýna s výběrem ze 6 jídel. Před koncem směny předáš informace protisměně, která naváže na tvoji práci. Odpíchneš si, ukončíš práci na projektu a odcházíš s čistou hlavou domů. Pokud si budeš chtít porovnat síly s kolegy, je možné po pracovní době uspořádat volejbalový turnaj a dát si trochu do těla... :)

Zkus tvůrčí, týmovou a čistou práci.

Nastup na palubu Safran Cabin CZ!

© 2024 SAFRAN Cabin CZ s.r.o.
IČ: 26339510
Univerzitní 34, Plzeň – Borská pole
C 13978 vedená u Krajského soudu v Plzni
Politika společnosti
Vytvořeno v Beneš & Michl