Nastup si! MENU

Soutěž Crystal Cabin Awards: Inovace Safranu získaly jednu cenu za druhou!

 

30. března proběhlo vyhlášení vítězů soutěže Crystal Cabin Awards, mezinárodních ocenění udělovaných za inovativní produkty a koncepty týkající se letadlových kabin. Společnost Safran získala ceny ve všech kategoriích, ve kterých byly její produkty nominovány. Zjistěte o vítězi více!

Cena Crystal Cabin Award je tradičně udělovaná během mezinárodní výstavy Aircraft Interiors Expo, která představuje nejnovější inovace, technologie a produkty určené pro interiéry letadlových kabin, zábavu na palubě a pohodlí cestujících. Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci se v úterý 30. března konalo virtuální předávání cen, během kterého inovativní produkty a koncepty pro kabiny letadel společnosti Safran získaly několik ocenění.

Tři firmy z koncernu Safran představily výrobky znázorňující know-how společnosti a její inovace na poli kabinových interiérů. 

Safran Cabin: chytrý vozík SOPHY získal ocenění v kategorii “kabinové systémy”

Chytrý vozík SOPHY, který vyvinula společnost Safran Cabin v rámci programu ecoDemonstrator, umožňuje řízení a optimalizaci stravování na palubě. Prostřednictvím propojené sítě sbírá, sdílí a v reálném čase předává přesná data z dalších kompatibilních zařízení. Právě díky těmto informacím mohou letecké společnosti snížit náklady na stravovací služby; minimalizují tak veškerou neefektivitu způsobenou špatnou manipulací, chybnými informacemi nebo ztrátami.

Zkus tvůrčí, týmovou a čistou práci.

Nastup na palubu Safran CZ!

© 2022 SAFRAN Cabin CZ s.r.o.
IČ: 26339510
Univerzitní 34, Plzeň – Borská pole
C 13978 vedená u Krajského soudu v Plzni
Politika společnosti
Vytvořeno v Beneš & Michl