Nastup si! MENU

Od června v nové jídelně

 

Spolu s rozrůstáním výroby na Borských polích přibyla do Zodiacu nejen spousta šikovných rukou, ale také „hladových krků“ :-) Nedostatečný prostor pro výdej jídel i doplňkový prodej se vyřešil kompletní rekonstrukcí jídelny, která kromě navýšení kapacity strávníků nově nabízí moderní příjemné prostředí s menší hlučností, klimatizací a doplňkovým prodejem občerstvení.

Práce na rekonstrukci jídelny začaly už v lednu a poprvé se v upraveném interiéru obědvalo 28. května. Rozšíření prostor o okolní původní kanceláře umožnilo přesun výdejny jídel do jiné části, vybudování zázemí pro obslužný personál a přidání části pro doplňkový prodej. Nově mají zaměstnanci možnost nechat si připravit minutku či si nabrat zeleninu ze salátového bufetu. Celkem je v nabídce většinou 6 jídel a jídelna odbaví kolem 400 strávníků denně.

Změna prostředí je prvním krokem ke zvýšení úrovně stravování a ke zpříjemnění atmosféry. Máme zatím většinou pozitivní reakce, některé připomínky budeme ještě dále řešit. Cílem je, aby zaměstnanci byli s jídelnou i službami spokojeni,“ vysvětluje HR manažerka Dana Schwobová.

Není to zdaleka poslední změna v interiéru firmy, na kterou se v Zodiacu můžete těšit. Nedávno se dokončila rekonstrukce kanceláří pro nákupčí; plánované jsou nové zasedací místnosti ze současného FAI room (místnost, kde zákazník kontroluje své moduly) a měla by se rekonstruovat také recepce.

Zkus tvůrčí, týmovou a čistou práci.

Nastup na palubu Safran Cabin CZ!

© 2024 SAFRAN Cabin CZ s.r.o.
IČ: 26339510
Univerzitní 34, Plzeň – Borská pole
C 13978 vedená u Krajského soudu v Plzni
Politika společnosti
Vytvořeno v Beneš & Michl