Nastup si! MENU

Plníme sny o pohodlném cestování

 

Pohodlnou lůžkovou úpravu, relaxační místnosti, dětské i pracovní koutky by mohli pasažéři cestující na palubě letounů Airbus A330 najít už za pár let, a to díky smlouvě podepsané mezi společnostmi Airbus a Zodiac Aerospace na veletrhu Aircraft Interiors Expo v Hamburku 10. dubna 2018.

Pokud Airbus do roku 2020 získá souhlas úřadů pro leteckou přepravu, zahájí výrobu speciálních kontejnerů, které v nynějším nákladovém prostoru letadla vytvoří zázemí pro oddělené odpočinkové místnosti, pohodlné ležení, ale hrací koutky pro děti či malé místnosti pro nerušenou práci. Uvedl to šéf programu Geoff Pinner společnosti Airbus a server CNBC jej citoval s tím, že moduly s lůžkovou úpravou pro cestující bude možné snadno vyměnit za standardní nákladové kontejnery podle potřeb leteckých společností. Ty mají podle Pinnera o novinku zájem. Spací moduly budou nejdříve otestovány v letounech A330 a poté nabídnuty i do A350.

Cestující ocení rozšíření prostor, v kterých mohou pohodlně trávit čas letu, především na delších cestách a zaoceánských letech. Jak může takové zázemí vypadat, si prohlédněte na videu.

Podle Christopha Bernardiniho (Chief Executive of Zodiac's Cabin Branch) může Zodiac těžit ze svých bohatých zkušeností ve výrobě lůžkových modulů, které nabídnou cestujícím komfortní zázemí a leteckým společnostem možnost konkurenční výhody.

Na vývoji lůžkové úpravy modulů spolupracuje Airbus se společností Zodiac Aerospace. Ta ve své plzeňské divizi již nyní vyrábí odpočinkové místnosti pro posádku. Nové kontejnery pro cestující by měly vzniknout na podobném principu, proto lze předpokládat, že se v budoucnu budou vyrábět právě v Plzni.

Zkus tvůrčí, týmovou a čistou práci.

Nastup na palubu Safran Cabin CZ!

© 2024 SAFRAN Cabin CZ s.r.o.
IČ: 26339510
Univerzitní 34, Plzeň – Borská pole
C 13978 vedená u Krajského soudu v Plzni
Politika společnosti
Vytvořeno v Beneš & Michl