Nastup si! MENU

RUN PRAHA – PLZEŇ aneb Den plný běžeckých zážitků!

 

Jaký dopravní prostředek nejčastěji volíte při cestě z Prahy do Plzně? Co takhle zkusit běžet štafetou v týmu? V Zodiacu máme ducha sportovního i týmového, takže jdeme do toho!! ZODIAC AEROSPACE je generálním partnerem a do závodu vysílá rovnou dva týmy.

Závod RUN PRAHA – PLZEŇ se inspiroval ženou, která se před 2 lety jen tak rozhodla běžet z Plzně do Prahy. 80 kilometrů zvládla během dvou dnů, sama s batohem na zádech. „Do té doby byl můj nejdelší závod půlmaraton, ale dokázala jsem to, neskutečný zážitek!“, přiznává Klára Děkanovská, sportovní partner závodu.

My na to ale nebudeme sami, a stejně tak i vy můžete vytvořit svůj tým! Běh je vhodný jako firemní akce, kdy se domluví parta zaměstnanců a reprezentují tak svojí firmu.

Run Praha – Plzeň je unikátní nejen svoji délkou a zajímavou trasou bez velkých kopců, která vede z 80 % po cyklotrase, ale i výběrem kategorií. Hlásit se můžou nejen ultramaratonci, kteří zaběhnou závod jako jednotlivci v kategorii EXTREME nebo ve dvou v kategorii COUPLE, ale i běžci, kteří vytvoří tým z maximálně 10 členů v kategorii RELAX, kdy si každý zaběhne pouze jeden úsek po zhruba 10 km. Tato kategorie se těší velké oblibě právě pro nižší náročnost. Pokud běháte rádi půlmaratony, je pro vás vhodná kategorie ULTRA,  která tvoří 5-6 běžců.

Run Praha – Plzeň je nejen o závodění a výsledcích, ale hlavně o týmu a nezapomenutelných zážitcích, které společně prožijí v jednom jediném dni. Ráno vyběhnete s partou podobně naladěných lidí a večer už jste v pohodlí domova. Z týmu vždy jeden běží a ostatní doprovázení běžce autem, samozřejmě po jiné trase. Takto se na trase střídají, aby do cíle dorazili společně.

Na start závodu se běžci postaví v sobotu 16. září 2017 v Praze Radotíně a v průběhu trasy na ně čeká 10 úseků s cílem v Plzni v Letkově ve Sportpenzionu Pohoda.

Registrace probíhají přes on-line registrační systém na webových stránkách závodu www.runprahaplzen.cz.

Zkus tvůrčí, týmovou a čistou práci.

Nastup na palubu Safran CZ!

© 2023 SAFRAN Cabin CZ s.r.o.
IČ: 26339510
Univerzitní 34, Plzeň – Borská pole
C 13978 vedená u Krajského soudu v Plzni
Politika společnosti
Vytvořeno v Beneš & Michl