Nastup si! MENU

Safran Cabin CZ byl oceněn společností Airbus jako Best Improver

 

Plzeňská pobočka Safran Cabin CZ se prezentovala na veletrhu Aircraft Interiors Expo 2023 v Hamburku, kde byla za svou dosavadní práci oceněna společností Airbus jako Best Improver! Z akce, která proběhla v tomto přístavním městě 5. června, si tak s hrdostí odvážíme cenu za nejlepší posun ve výkonu pobočky.

Ocenění je odměnou za mimořádné úsilí, které plzeňský tým v průběhu roku 2022 vyvinul, aby překonal období, kdy kvůli nedostatku dílů vázla výroba. Společnost Airbus vyzdvihla úroveň procesů v Safran Cabin CZ, nasazení celého týmu a vysokou úroveň komunikace s transparentností při zmírňování dopadů na zákazníka.

Ocenění Best Improver převzal ředitel plzeňské pobočky Philippe Michel stylově v kabině letadla. Za společnost Airbus cenu předával Tim Bothe, viceprezident pro dodavatelské operace Cabin, a Sandra Bour Schaeffer, viceprezidentka pro dodavatele Cabin.

„Ocenění si velmi vážím. Vím, že to při ztížených podmínkách, jako byly výpadky dodávek dílů, nebylo vždy snadné. To je pak třeba spousta promyšleného plánování a předvídání, ale také kreativity. Je to úspěch týmové práce a já se těším na další zajímavé výzvy. Společně se budeme dál posouvat vpřed, zdolávat překážky a dosahovat obdivuhodných výsledků,“ uvedl ředitel Safran Cabin CZ Philippe Michel.

 


Jak už název napovídá,
Aircraft Interiors Expo (AIX) je předním světovým veletrhem pro prezentaci leteckých interiérů. Setkávají se zde letecké společnosti, designéři, inženýři, zadavatelé a výrobci, aby vzájemně spolupracovali a nacházeli praktická a inovativní řešení.

Stánek Safran Cabin inovacemi jen hýřil. K vidění byly naše propracované kabiny, stropní boxy ECOS, kuchyňky a další vybavení interiérů. Celá akce měla mimořádný úspěch, návštěvnost byla neskutečná a nálada povznesená. Už teď se nemůžeme dočkat dalšího ročníku!

Zkus tvůrčí, týmovou a čistou práci.

Nastup na palubu Safran Cabin CZ!

© 2024 SAFRAN Cabin CZ s.r.o.
IČ: 26339510
Univerzitní 34, Plzeň – Borská pole
C 13978 vedená u Krajského soudu v Plzni
Politika společnosti
Vytvořeno v Beneš & Michl