Nastup si! MENU

Technici, na palubu!

 

V Safran Cabin se stále něco děje. Letos nás čeká převzetí projektu od sesterské společnosti v německém Herbornu, a to je také odpověď na stále se opakující otázku, proč nabíráme.

Doba se vyvíjí a s ní i technologie, postupy a možnosti. Proto bychom v týmu rádi uvítali techniky a strojaře, co nám pomůžou být lepší a zároveň se sami budou rozvíjet v odvětví leteckého průmyslu.

A koho vlastně hledáme? Zlepšování procesů, poskytování podpory a zajištění kvality ve svém týmu, to vše díky projektovému inženýrovi kvality. Normy, metodiky a nástroje kvality pomůžou ve výsledku k tomu, že všichni budou spokojeni. My jako firma, zaměstnanci i zákazník.

Rozpoznání základní příčiny je nezbytným předpokladem k odstranění chyby. Metodu 5Why u nás jistě uplatní inženýři kvality, ale hodit se může i doma. Proč? 5x Proč! Opakovaným dotazováním se dostanete k jádru problému, a můžete tak předcházet chybám už od počátku.

Procesní inženýr by měl znát metodiky zlepšování procesů, např. 5S, Six Sigma nebo Kaizen. Štíhlá, čistá a přehledná výroba, to je třeba 5S. Věděli jste, že původ hesel je japonský? Seiri (rozděl), Seiton (setřiď), Seiso (uspořádej), Seiketsu (zdokumentuj), Shitsuke (dodržuj).

Inženýr logistiky je zase odborníkem na zavádění procesů zvyšujících efektivitu v oblasti logistického řetězce a materiálového toku do výroby. Pracovní postupy, skladování, balení, odesílání, celní odbavení, prostorové uspořádání, to všechno má na starosti. A to všechno musí šlapat jako hodinky.

Tušíte, kdo má pod palcem nejen budovy, ale i okolní zeleň, letní i zimní údržbu komunikací nebo třeba správu vozového parku? Specialista správy a údržby budov. Ostraha podniku? Úklidové služby? I to spadá do kompetence tohoto specialisty. Je tedy důležité, aby při výběrovém řízení zvolil toho správného dodavatele, který svoji práci odvede na jedničku. 

Ať už máte zkušeností více, nebo ještě příliš ne, nastupte na palubu Safran Cabin CZ. Je to jiná liga!

Zkus tvůrčí, týmovou a čistou práci.

Nastup na palubu Safran Cabin CZ!

© 2024 SAFRAN Cabin CZ s.r.o.
IČ: 26339510
Univerzitní 34, Plzeň – Borská pole
C 13978 vedená u Krajského soudu v Plzni
Politika společnosti
Vytvořeno v Beneš & Michl