Nastup si! MENU

Safran Group je mezi top 50 inovátory na světě

 

Jsme velice hrdí, že společnost Safran Group byla zařazena mezi top 50 nejvíce inovativních společností na světě!

Inovace jsou DNA Safranu a žebříček nejinovativnějších společností zveřejněný společností Clarivate v březnu 2024 je toho dalším důkazem. Celkem bylo hodnoceno 100 organizací z celého světa, přičemž Safran se umístil na úžasné 46. pozici. Toto mezinárodní uznání jen potvrzuje umístění Safranu jako číslo jedna ve Francii v letech 2022 a 2023. 

Společnost Clarivate tvoří žebříček na základě 4 kritérií: počtu patentů, jejich kvalitě, mezinárodním rozsahu a vlivu. Celkově má Safran Group více než 15 000 vynálezů s téměř 51 500 tituly duševního vlastnictví. Ročně patentuje více než 1 200 vynálezů. To jsou neskutečná čísla, co říkáte? 

Umístění mezi top 50 inovátory na světě značí odhodlání Safran Group stát se v čele technologických průlomů, ale také efektivitu inovační strategie. Ta se opírá zejména o značné a pravidelné investice do výzkumu a vývoje s důrazem na řešení, která přispívají k udržitelnému rozvoji.

Věřte, nejsou to jen planá slova. I my v plzeňském závodě Safran Cabin CZ podporujeme výzkum a vývoj a výsledkem toho je náš nedávno získaný patent! V březnu 2024 byla patentována balistická stěna odolávající střele z prostoru pro cestující do pilotní kabiny. O patent se zasloužil tým kolegů ve složení Rudolf Rambouský, Jan Beran a Radek Vít. Ballistic Resistant Wall bude nově součástí každé Galley G1, která přímo sousedí s prostorem pilotní kabiny.

Sledujte aktuality nejen na našem webu, ale i na sociálních sítích Facebook, Instagram či LinkedIn, a nic vám neunikne.

Zkus tvůrčí, týmovou a čistou práci.

Nastup na palubu Safran Cabin CZ!

© 2024 SAFRAN Cabin CZ s.r.o.
IČ: 26339510
Univerzitní 34, Plzeň – Borská pole
C 13978 vedená u Krajského soudu v Plzni
Politika společnosti
Vytvořeno v Beneš & Michl