Nastup si! MENU

Zodiac Galleys Europe otevírá v Plzni první ročník Trainee programu pro studenty

 

Letos poprvé otevírá světová jednička ve výrobě leteckých interiérů a vybavení brány talentovaným studentům vysokých škol. Nabízí jim nejen praktické zkušenosti během roční stáže na nejrůznějších pozicích, ale i možnost následného profesního uplatnění.

Zodiac Galleys Europe hledá aktuálně studenty 3. - 5. ročníků technických a ekonomických oborů vysokých škol a také čerstvé absolventy, kteří mají chuť podívat se pod pokličku výroby kuchyňských modulů a odpočinkových místností pro letadla Airbus.  

„Během jednoho roku si studenti vyzkouší práci ve všech týmech, budou pracovat na reálných projektech v oddělení Engineerignu, Certifikace, Salesu i v samotné výrobě a získají tím možnost porozumět fungování jak jednotlivých oddělení, tak i celé firmy. V rámci tohoto programu někteří z uchazečů dostanou možnost také absolvovat jednu stáž v zahraničí v některém z evropských závodů. Po skončení tohoto programu najdeme společně pracovní pozici, která bude nejlépe odpovídat vzájemným očekáváním,“ říká Petr Sedláček, Core Engineer manager, který Trainee program v Zodiacu zaštiťuje.

Absolvování Trainee programu přináší studentům nejenom praktickou zkušenost, jak to chodí ve velké mezinárodní firmě, ale zejména možnost zkusit si práci v různých týmech a moci se pak rozhodnout, kde začít svojí kariéru.

Trainee program začíná od října, během září projdou uchazeči výběrovým řízením. Celkem může stáž absolvovat zhruba deset zájemců. Bude probíhat na Borských polích, kde firma o zhruba 1000 zaměstnancích sídlí.

Další informace k Trainee programu a přihlášky jsou k dispozici v sekci pro studenty.

Zkus tvůrčí, týmovou a čistou práci.

Nastup na palubu Safran Cabin CZ!

© 2024 SAFRAN Cabin CZ s.r.o.
IČ: 26339510
Univerzitní 34, Plzeň – Borská pole
C 13978 vedená u Krajského soudu v Plzni
Politika společnosti
Vytvořeno v Beneš & Michl