Nastup si! MENU

ZODIAC na školách – byli jsme na Dnech otevřených dveří

 

V říjnu a listopadu se tradičně odehrávají dny otevřených dveří na středních školách, a protože studentům máme co nabídnout, nemohli jsme u toho chybět! 

24. 10. 2017 jsme prezentovali naší práci na Vyšší odborné škole a střední průmyslové škole elektrotechnické Plzeň. Studenti měli možnost prohlédnout si, co vyrábíme, a informovat se o společnosti a naší firemní kultuře. 

Mile nás překvapil zájem a relevantní dotazy na technické parametry produktu i pracovní příležitosti u nás. Navíc nás studenti posledního ročníku maturitního studia téměř všichni již znali,“ konstatoval HR specialista Jiří Hrabák.

Prezentaci si firma zopakovala také o měsíc později, 24.11. na Střední průmyslové škole strojnické a Střední odborná škole profesora Švejcara Plzeň. V porovnání s elektrotechnickou školou byla účast nižší, ke stánku Zodiac Aerospace ale poutala pozornost letuška i projekce na LCD obrazovce.

Budoucí studenty i jejich rodiče zajímala možnost uplatnění absolventů u nás. Mohli jsme je tak kromě skládací vlaštovky a balonků potěšit především informací, že studenty technických oborů u nás čeká nabídka zajímavé a především stabilní práce,“ popisuje personalistka Lucie Urbancová. „Už během školy nabízíme studentům možnost brigády, mohou se tak s naší firmou seznámit předem, anebo si u nás mohou v průběhu letních prázdnin domluvit praxi.“

Konkrétněji o možnostech uplatnění píšeme v sekci Pro studenty.

Zkus tvůrčí, týmovou a čistou práci.

Nastup na palubu Safran Cabin CZ!

© 2024 SAFRAN Cabin CZ s.r.o.
IČ: 26339510
Univerzitní 34, Plzeň – Borská pole
C 13978 vedená u Krajského soudu v Plzni
Politika společnosti
Vytvořeno v Beneš & Michl