Nastup si! MENU

Stovka firem se uchází o titul ZASEDAČKA ROKU. Jsme mezi nimi!

 

Jako jediná firma z Plzně i Plzeňského kraje se Zodiac Galleys Europe přihlásil do prestižní soutěže „CBRE Zasedačka roku“. Odborná anketa se koná letos již počtvrté a její ambicí je veřejnosti představit celkové firemní prostory, nejen zasedací místnosti, pyšnící se nějakým svým „nej“.

A jaké NEJ máme my? Hned několik. Vedle atraktivního designu a moderního kancelářského i odpočinkového zázemí představují hlavní benefit pro zaměstnance ergonomické židle a stoly, výškově přizpůsobitelné k práci v sedě i ve stoje.

Zasedačky jsou vyvedené v leteckém designu s velkoformátovými tapetami pěti letišť, které souvisí s naší prací: Toulouse, kde se vyrábí letadla Airbus, letiště Finkenwerder v Hamburku patřící Airbusu, světové Heathrow a Atlanta, pražské Letiště Václava Havla i „naše“ západočeské Líně.

Stále více firem si uvědomuje pozitivní dopad pracovního prostředí nejen na zdraví a duševní pohodu zaměstnanců, ale také jejich výkon. Nové kanceláře jsou silně orientované na pohodlí zaměstnanců a posilují komunikaci uvnitř společnosti. Kvalita pracovního prostředí hraje významnou roli při náboru nových pracovníků, převážně při hledání nových uchazečů a talentů, o které je v současné době na pracovním trhu velký zájem,“ vysvětluje organizátorka soutěže Petra Lávičková.

Soutěž vyhlašuje a zastřešuje společnost CBRE. Od doby jejího začátku se zapojilo více než 210 firem a porota z nich vybrala 93 finalistů. Předsedkyní poroty je architektka Eva Jiřičná.

Letos se v hlasování veřejnosti o Vaši přízeň uchází celkem 94 soutěžících, mezi nimi i ZODIAC jako jediná firma z Plzeňského kraje. Hlasujte pro nás na http://zasedackaroku.evropa2.cz/zodiac-galleys-europe/ !

Víc si o našich nových kancelářích můžete přečíst a prohlídnout fotky tady. Malou exkurzi najdete taky na Facebooku.

Zkus tvůrčí, týmovou a čistou práci.

Nastup na palubu Safran Cabin CZ!

© 2024 SAFRAN Cabin CZ s.r.o.
IČ: 26339510
Univerzitní 34, Plzeň – Borská pole
C 13978 vedená u Krajského soudu v Plzni
Politika společnosti
Vytvořeno v Beneš & Michl